Hallo allemaal!
Op dinsdag 26 april 2011 om 18.15 is onze prachtige dochter Naomi Marleen geboren.
Om 1.34 scheurde mijn vlies en verloor ik wat vruchtwater. Meteen weeen om de 7/8 minuten. Ik kon de klok erop gelijk zetten. Tijdens weer een wee verloor ik heel wat vocht. Omdat het voor ons niet duidelijk was of dit vruchtwater of urine was, hebben we om half vier de vk gebeld. Ze kwam langs en constateerde dat het urine was. Toch even kijken of er al iets van ontsluiting was. Ja hoor! Al vier centimeter dus hop naar het ziekenhuis. In het ziekenhuis had ik om half vijf al zes centimeter dus dat schoot op. Rond een uur of zeven kon ik de weeen niet meer wegpuffen en kreeg ik een morfine spuit. Toen deze rond een uur of elf ook niet meer hielp heb ik om kwart voor twaalf een ruggenprik gekregen. Wat een verademing!! Geen pijn meer !! Helaas nam hierdoor de weeensterkte ook wat af. Na veel gedoezel begon rond half zes de prik wat uit te werken. Om 17.58 mocht ik beginnen mee te persen, om 18.12 werd een knip gezet en om 18.15 lag Naomi op mijn buik.
Al met al is het me 200% meegevallen, komt natuurlijk ook doordat ik door de ruggenprik geen pijn meer had!
Omdat Naomi tijdens de ontsluitingsweeen een kleine hartritmestoornis vertoonde en ze wat aan de zware kant was (4300gr) moest ze een nachtje in het ziekenhuis blijven. Enerzijds om de hartslag te controleren en anderzijds om de suikers te controleren. Ik heb tijdens de bevalling zo'n 800 cc bloed verloren dus moest daarom ook een nachtje blijven. Woensdag mochten we rond 19:00 uur naar huis.
Inmiddels gaat het met Naomi en met mij super! Ze slaapt al lekker door 's nachts en meldt zich alleen nog maar als ze honger heeft. Heerlijk ! Ook de borstvoeding gaat super :)
reacties (0)